Biz Kimiz?

 SEO Medya olarak, 2013 yılından buyana, arama motoru optimizasyonu hizmetini, küçük, orta ve büyük firmalara, profesyonel anlamda sağlamaktayız. Firmaların dijital medya departmanı gibi çalışan ajansımız, firmaların internet dünyasındaki danışmanı olmuştur.

 Günümüze kadar +500 internet projesine katkıda bulunarak, yüksek trafikler elde ettik. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen firmalarımızı, İstanbul, Taksim ofisimize bekliyoruz..

Farklıyız

 Günümüzde SEO konusunda oluşan bilgi kirliliğinin farkında olarak, bilinçli ve kabul görmüş teknikler ile projelerimize değer katıyoruz. Çalışma planımızı ve stratejilerimizi müşterilerimiz ile beraber belirliyor, sürekli iletişim kurarak, ilerleme raporları sunuyoruz. Müşterilerimizin, projelerini takip edebilecekleri kontrol paneli sağlıyoruz.

 Her zaman site içi SEO konularına ağırlık vererek, kullanıcı deneyiminin sağlandığı bir proje elde etmeye gayret ediyoruz. Arama motorları tarafında yapılan, hile ve manipülasyon çalışmaları, ajansımız tarafından kesinlikle kabul görmemektedir. Bu tarz çalışmalara maruz kalan projeleri, çalışma başlangıcında analiz ediyor ve kurtarma adımlarını hızlı bir şekilde atıyoruz.

Hakkımızda

Güncel ve Yenilikçiyiz

 Başta Google olmak üzere, tüm arama motorları, hemen hemen her gün güncellemeler ve yenilikler duyurmaktadır. SEO ajansı olarak, edindiğimiz tüm yenilikleri ve güncellemeleri, zaman kaybetmeden projelerimizde uyguluyoruz. Bunun yanında, blog yazılarımız ile tüm takipçilerimizi konu hakkında bilgilendiriyor, en güncel teknikleri ve haberleri blog sayamızda, ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

 Google yönergelerini sürekli takip ederek, arama motorlarının kolaylıkla tarayabileceği web siteleri oluşturuyoruz.

SEO Çalışmalarına Eğitim İle Başlıyoruz

 Projelerimize, yayıncı eğitimlerimiz ile başlıyoruz. Özellikle, e-ticaret ve haber sitelerinde, editör taraflı eğitimlerimiz ile arama motorlarına uygun içerik oluşturulması ve ürün ekleme konularında eğitimler veriyoruz.

 Eğitimlerimizi, İstanbul, Taksim ofisimizden ya da uzak bağlantı ile müşterilerimizin ofisinden gerçekleştirebiliyoruz. Eğitim ile başlayan projelerimiz, daha doğru ve sağlıklı bir şekilde ilerleyerek, kısa sürede başarıya ulaşıyor.

İletişim Formu

TEKLİF İSTE

TEKLİF İSTE