SEO Medya blog sayfamızda, SEO teknikleri ve haberlerinin yanında, Google algoritma güncelleme duyurularını bulabilirsiniz. İleri düzeyden, giriş seviyesine kadar teknik bilgilere yer verdiğimiz blog yazılarımızı takip ederek, güncel kalabilirsiniz.

Google arama sonuçlarında yaşadığınız sorunları ve merak ettiklerinizi, blog yazılarımızdaki, yorum alanlarından bize iletebilirsiniz. En güncel ve etkili tekniklerimiz, kendini geliştirmek isteyen web geliştiricilerin hizmetindedir.

SEO Medya Blog

Güncel Backlink Kazanma Teknikleri

Güncel Backlink Kazanma Teknikleri

Daha önceki yazılarımızda, güncel backlink kazanma tekniklerinden ve içeriğin bu noktada ne kadar değerli olduğundan bahsetmiştik. Bu makalemizde ise, dünyanın dört bir yanından, konunun uzmanlarından derlediğimiz ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Eki 2018 , Cum 15:56 Devamı

SEO Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

SEO Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir SEO ajansı seçmeden önce, kendinize bazı soruları sormanız gerekir. Böylece, olumsuz deneyimler yaşamaktan, daha en başından kurtulmuş olursunuz. İşte size, markanız için en uygun ajansı seçmenize yardımcı olacak ipuçları!

Eki 2018 , Sal 18:45 Devamı

Google, Algoritma Güncellemesi ve Sıralama Faktörleri Sorularını Yanıtladı

Google, Algoritma Güncellemesi ve Sıralama Faktörleri Sorularını Yanıtladı

Google Arama Kalitesi analistlerinden Nathan Johns, bu hafta benzer bir etkinlikte kendisine sorulan birçok güncel konuda açıklamalarda bulundu. “Nofollow” etiketi, sesli aramalar, negatif SEO, temel arama algoritmasında yapılan son güncelleme ve daha birçok başlık altında, bakın Nathan Johns neler söylüyor!

Mar 2018 , Per 16:59 Devamı
TEKLİF İSTE

TEKLİF İSTE